Саша (sasha2002) wrote,
Саша
sasha2002

Країна Мрій - 2011. Фотовраження

До останнього моменту я вагався, чи їхати мені взагалі на фестиваль, позаяк погода не дуже цьому сприяла - два дні йшов дощ, але квитки вже були куплені і альтернативи не передбачалось, тому вирішено було поїхати. Як і очікувалось людей цього року було менше - погода багатьох відлякала.
Для мене цей фест вже став щорічною традицією, якої я намагаюсь обов'язково дотримуватись, бо це відчуття свободи, яке всмоктую всією душею на "Країні" та інших фестах для мене ні з чим не зрівняти...:)
І хоч цього року це відчуття було трохи змазано через негоду, я отримав частину  того, що хотів.Хімічні досліди для дітей..Вишиванки для маленьких:

Як же без оберегів...Здається молдаванські співи...До речі мені вони сподобались.

Японський куточок..
Традиційний символ фесту - дідух...Козаки зажигали...

Особливо хочу сказати про куточок крішнаїтів. Я здається колись вже казав, що мені вже довелось минулого року спілкуватись з ними. І я добре пам'ятаю, як я відчув тоді, наскільки вони світлі, такі наївні, прості і безпосередні, як діти, просто світяться своїм внутрішнім світлом, випромінюючи його навколо. Ось і цього разу їхні чудові співи Маха-мантри були для мене, як бальзам на душу. Ці співи, як і християнські пісні прослави, завжди справляють на мене неймовірне враження. Здавалося б такі різні і відмінні релігійні традиції, а так багато спільного. А все просто. Джерело то одне - Єдиний Творець.

Ось і цього разу, побачивши намет з написом "Відповіді на запитання", я вирішив поспілкуватись з ними про життя. Ми спілкувались напевно більше ніж півогодини. Говорили про різне: про життєву місію і призначення людини, про кармічні закони, 2012 рік, сімейні стосунки, інше...Це був цікавий і плідний обмін думками і багато моїх думок зрезонували з думками того хлопця. Вони хороші, світлі люди, якби не ці їхні надмірні аскези стосовно обов'язковості вегетаріанства, невживання алкоголю, алкоголю, кави, чаю тощо. Але те, що за рівнем духовності вони стоять досить високо - це факт.

А далі були танці-шманці...Трохи мене..До речі, зустріч зустрів на фесті кількох знайомих: колегу Наташу з роботи, Іру з ЖЖ, якій не сподобався цьогорічний фест (Іра, привіт тобі!) і знайому компашку фастівчан..

На зворотній дорозі додому..Ще ось підловив прикольний кадр:Так що таке.

Tags: фестивалі
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments